Banner Banner

Honden in Park De Dwarsgouw

Aangemaakt op: dinsdag, 21 April 2026

Park de Dwarsgouw wordt een echt stadspark. Een fijne plek om te wandelen, spelen en sporten. In september 2024 hebben veel bewoners via een vragenlijst laten weten wat zij belangrijk vinden in het park. Ook spraken we het afgelopen jaar met organisaties die al in het park actief zijn. Met al deze ideeën is een schetsontwerp gemaakt.


Dat ontwerp is nu klaar. In mei gaan we een stap verder. Voordat we het voorlopige ontwerp vaststellen, willen we samen met de toekomstige gebruikers nadenken over een paar belangrijke onderdelen van het park: de speeltuin, de sportplekken en het hondenuitrenveld.

 

Samen het park verder vormgeven

We nodigen kinderen, sporters en hondeneigenaren uit om mee te denken. Niet alles kan aangepast worden, maar we horen graag wat u belangrijk vindt. De bijeenkomsten zijn laagdrempelig en vinden plaats in het park zelf. Zo maken we samen het ontwerp beter én begint het plezier in het nieuwe park nu al.

 

Honden in het park: informatiemoment voor hondeneigenaren

Vrijdag 8 mei | 13.00 – 14.00 uur
Locatie: Ingang Park De Dwarsgouw

We staan bij de ingang van het park, met koffie en thee en voor de honden water en hondenkoekjes. We horen graag wat u belangrijk vindt. Denk aan:

  • speel- en bewegingstoestellen voor honden
  • het hek en de veiligheid
  • een mogelijk strandje
Honden in het park